Ochrona danych osobowych szkolenie

W temacie ochrona danych osobowych szkolenie dla pracowników jest niezbędne dla prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania firmy czy instytucji. Wszelkie formalne i techniczne rozwiązania, które zostaną wprowadzone mogą być nieskuteczne, jeśli nie będzie stało za nimi świadome i odpowiedzialne działanie pracowników.

Często spotykamy się z sytuacją, gdy pomimo regulaminów i instrukcji brak jest wiedzy praktycznej, niezbędnej do codziennej pracy z przetwarzanymi danymi. Celem szkolenia z odo jest uświadomienie pracownikom, jak istotna jest ich rola w ochronie danych osobowych, począwszy od stanowisk kierowniczych, aż po osoby zajmujące się sprzątaniem. Jedynie świadome działania wszystkich pracowników w przedsiębiorstwie oraz ich prawidłowe wykorzystanie narzędzi służących zabezpieczeniu danych osobowych, zapewni bezpieczeństwo zarówno elektronicznych, jak i papierowych wersji dokumentów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wyszkoliliśmy już tysiące osób. Zrealizowaliśmy kilka projektów unijnych m. in.:

  • „Bezpieczeństwo danych w podróży” dla pracowników branży turystycznej
  • „Świadomy nauczyciel – bezpieczna szkoła” dla tysiąca nauczycieli w województwie zachodniopomorskim,
  • „Nowoczesne nauczanie – bezpieczna szkoła” dla 72 szkół województwa śląskiego

Nasze szkolenia są w formie warsztatów, z materiałami szkoleniowymi i prezentacją. Trenerzy wypracowali metody, które pozwalają na przyswojenie dużej ilości materiału w prosty, przyjemny sposób.

ochrona danych osobowych szkolenia


szkolenie dla firm – zobacz ile to kosztuje
szkolenie dla szkół – zobacz ile to kosztuje