Ochrona danych osobowych szkolenie

W temacie ochrona danych osobowych szkolenie dla pracowników jest niezbędne dla prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania firmy czy instytucji. Wszelkie formalne i techniczne rozwiązania, które zostaną wprowadzone mogą być nieskuteczne, jeśli nie będzie stało za nimi świadome i odpowiedzialne działanie pracowników.

Często spotykamy się z sytuacją, gdy pomimo regulaminów i instrukcji brak jest wiedzy praktycznej, niezbędnej do codziennej pracy z przetwarzanymi danymi. Celem szkolenia z ODO jest uświadomienie pracownikom, jak istotna jest ich rola w ochronie danych osobowych, począwszy od stanowisk kierowniczych, aż po osoby zajmujące się sprzątaniem. Jedynie świadome działania wszystkich pracowników oraz prawidłowe wykorzystanie narzędzi służących zabezpieczeniu danych osobowych, zapewni bezpieczeństwo zarówno elektronicznych, jak i papierowych wersji dokumentów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wyszkoliliśmy już tysiące osób.
Zrealizowaliśmy kilka projektów unijnych m. in.:

  • „Bezpieczeństwo danych w podróży” dla pracowników branży turystycznej
  • „Świadomy nauczyciel – bezpieczna szkoła” dla tysiąca nauczycieli w województwie zachodniopomorskim,
  • „Nowoczesne nauczanie – bezpieczna szkoła” dla 72 szkół województwa śląskiego

Nasze szkolenia są w formie warsztatów, z materiałami szkoleniowymi i prezentacją. Trenerzy wypracowali metody, które pozwalają na przyswojenie dużej ilości materiału w prosty, przyjemny sposób.

ochrona danych osobowych szkolenia


>>>Czytaj więcej o szkoleniach 

Ochrona danych osobowych szkolenie